تبدیل کسب و کار سنتی به کسب و کار آنلاین

ارتقا کسب و کار

کسب و کار اینترنتی و  راه اندازی کسب و کار آنلاین

این روزها طرفداران زیادی پیدا کرده و حتی بسیاری از کسب و کارهای سنتی تمایل دارند شعبه آنلاین خودشان را راه‌اندازی کنند.در ادامه با ما همراه باشید.

چرا کسب و کار آنلاین!!؟

 

با پیشرفت علم و پیشرفت در حوزه های اینترنت بیشتر خرید های روزمره به صورت اینترنتی در حال انجام هستند خرید های اینترنتی روز به روز در حال رشد و پیشرفت هستند به صورتی که فروشگاه های اینترنتی درآمد خیلی بیشتری از فروشگاه های فیزیکی سطح شهر دارند.

کسب و کار آنلاین

ویدیو:ارتقا کسب و کار سنتی با فروش آنلاین

جایگزین کسب و کار سنتی

دلایل و مزیت های تبدیل کسب و کار سنتی به آنلاین

 

ارائه خدمات در شبانه روز

 

فروشگاه های اینترنتی میتوانند به صورت بیست و چهار ساعته در تمام روز های هفته و در تمام روز های سال حتی در روز های تعطیل خرید های خود را به صورت اینترنی و از فروشگاه های آنلاین خریداری کنند به صورت کلی شما حتی در خواب نیز درآمد دارید حتی اگر شما در سفر باشید نیز میتوانید در سفر نیز به کار خود ادامه دهید.

 

ترجیح دادن خرید های اینترنتی به خرید های فیزیکی

 

یکی دیگر از مزیت های کسب درآمد آنلاین این است که مشتریان بدون اینکه زمان زیادی را صرف رفت و آمد کنند در خانه محل کار یا هر جای دیگری میتوانند با یک جستجو کالا مورد نیاز خود را مشاهده یا خریداری کنند همچنین افراد میتوانند از قیمت دقیق رنگ کالا موجود بودن آن و اطلاعات متعددی را درباره کالا بدست بیاوردند.

نیاز نداشتن به هزینه زیاد

 

شما برای راه اندازی کسب و کار آنلاین به هزینه های زیاد نیاز ندارید و میتوانید با مقداری کم هزینه فروشگاه اینترنتی خود را بنا کنید

شما برای ایجاد فروشگاه اینترنتی نیاز به هیچ ساختمانی ندارید برای رفت و آمد به فروشگاه خود نیاز به وسیله نقلیه ندارید و میتوانید با هزینه خیلی کمی درآمد خوبی داشته باشید.

 

مهم نبودن محدودیت جغرافیایی

 

یکی از چیز هایی که در درآمد تاثیر زیادی دارد محدوده جغرافیایی فروشگاه فیزیکی شماست محل کار و محل مغازه شما در فروش و درآمد شما تاثیر دارد مثلا درآمد یک فروشگاه لباس مجلسی در روستا خیلی پایین تر از یک فروشگاه در مرکز شهر است اما در فروشگاه اینترنتی شما محدوده جغرافیایی به هیچ عنوان مهم نیست مثلا شما میتوانید در روستا درآمد کافی را کسب کنید.

 

برخوردار بودن از مشتریان فرا منطقه ای

 

توجه کنید که شما با فروشگاه اینترنتی از داشتن مشتریان زیادی برخوردار میشوید که از شهر و روستا و حتی از کشور شما نیستند و ممکن است از شما بسیاردور باشند اما میتوانند از خدمات شما استفاده کنند.

در فروشگاه های فیزیکی ممکن است افراد به نزدیک ترین فروشگاه به خود مراجعه کنند اما در صورتی که در فروشگاه اینترنت محدوده شما و مشتریان مهم نیست و میتوانید مشتریان فرا منطقه ای داشته باشید.

 

دارا بودن چند شغل به صورت هم زمان

 

کم بودن هزینه ها ، خودکار سازی فعالیت ها و.. به شما این امکان را میدهد که همزمان دارای چند شغل باشید یا در کنار کار اصلی خود یک فروشگاه اینترنتی داشته باشید.

ارتقا کسب و کار
تبدیل کردن کسب و کار سنتی به مدرن
افزایش فروش آنلاین

هزینه های تبدیل کسب کار و سنتی به آنلاین

 

برای راه انداختن کسب و کار در هر شرایطی به هزینه نیاز است و برای داشتن یک کسب و کار خوب باید هزینه هایی را پرداخت کرد همان طور که قبلا در این مقاله شما خواندید برای تبدیل کسب و کار سنتی خود به کسب و کار آنلاین هزینه خیلی کمی نسبت به ایجاد کسب و کار سنتی باید پرداخت کنید و شما میتوانید با طراحی یک وبسایت خوب کسب و کار خود را آغاز کنید.

 

مراحل تبدیل کسب و کار سنتی به کسب و کار آنلاین

 

انتخاب دامنه

شما برای تبدیل کسب و کار خود به کسب و کار آنلاین باید مراحلی را طی کنید اولین قدم در تهیه و طراحی یک وب سایت یا ایجاد یک فروشگاه آنلاین انتخاب دامنه است.شما میتوانید برای نام دامنه از برند کسب و کار سنتی خود استفاده کنید و آن را به صورت یک دامنه به ثبت برسانید.

 

تهیه کردن فهرستی از محصولات و خدمات

 

شما قبل از تبدیل کسب و کار سنتی خود به آنلاین باید فهرستی از اطلاعات محصولات موجود مانند قیمت و سایر اطلاعات دیگرکه میخواهید آنها را به فروش برسانید تهیه کنید.

مجوز فروش آنلاین

 

شما برای ایجاد کسب و کار آنلاین و فروش محصولات خود معمولا به مجوز نیازمند آوری هستید دولت در جهت جمع آوری مالیات فروش ممکن است شما را مجبور به گرفتن مجوز کن.توصیه ما این است که زمانی را به مطالعه انواع مجوز های کسب و کار آنلاین بدهید.

 

طراحی وب سایت

 

قدم اصلی در تبدیل کسب و کار سنتی به کسب و کار آنلاین طراحی یک وب سایت خوب و زیبا است یک سایت خوب باید محتوای خوبی را ارائه دهد ، ظاهر خوبی داشته باشد ، دامنه ی خوب داشته باشد و…. توجه کنید که ظاهر وب سایت شما میتواند افراد را جلب کند پس به ظاهر وب سایت خود اهمیت بسیاری بدهید.

 

وبلاگ نویسی و تولید محتوا

 

یک مشتری وقتی به وب سایت شما سر میزند در مقابل محتوای وب سایت قرار میگیرد یکی از ویژگی های وبسایت خوب داشتن وبلاگ و محتوای خوب است شما باید درباره ی محصولات و خدمات خود توضیح دهیدتا بتوانید مخاطب را جذب کنید.

 

تبلیغ در فضای مجازی و اشتراک گذاری کسب و کار خود

 

یکی از چیز هایی که به درآمد شما اهمیت بسیاری دارد تبلیغات و اشتراک گذاری مطالب مرتبط با وبسایت و کسب و کار آنلاین خود است که میتواند مشتریان شما را دو چندان کند.

کسب و کار و فروش آنلاین
مزایا کسب و کار آنلاین

چه کسانی میتوانند کسب و کار خود را آنلاین کنند

 

کسانی میتوانند کسب و کار سنتی خود را به کسب و کار آنلاین تبدیل کنند که شرایط تبدیل کسب و کار سنتی به کسب و کار آنلاین را داشته باشند مثلا یک فروشگاه موبایل میتواند خیلی خوب کسب و کار سنتی خود را به کسب و کار آنلاین تبدیل کند اما یک تعمیرکار خودرو ، یک جوشکار و…. نمیتواند ازکسب و کار فیزیکی خود دور شود.

 

نحوه فروش محصولات به سراسر کشور

 

یکی از پر سود ترین نحوه فروش محصولات در فضای مجازی ایجاد فروشگاه اینترنتی و تهیه یک وبسایت است که میتواند نتیجه خوبی را به بار اورد یکی دیگر از راه های فروش محصولات به سراسر کشور ایجاد کانال در شبکه های اجتماعی و پیام رسان های متعدد هست،بعضی افراد نیز برای فروش محصولات خود با فروشگاه های اینترنتی دیگر همکاری میکنند.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

[elfsight_whatsapp_chat id="2"]