ریپورتاژ آگهی

ریپورتاژ آگهی

 

ریپورتاژ آگهی یا همان ریپورتاژ خبری جدیدترین شیوه تبلیغاتی
کاربران دنیای وب هر روز با حجم زیادی از تبلیغات روبه‌رو هستند. تبلیغاتی که معمولاً نقش مزاحم را بازی می کنند (مثل بنرهای چشمک زن، پاپ آپ هایی که ناگهان وسط صفحه باز می شوند و …) و ما به مرور زمان، نادیده گرفتن آنها را یاد گرفتیم. بناراین دیگر مثل گذشته تأثیرگذار نیستند.

کسب و کارها به روش های تبلیغاتی جدیدی نیاز دارند. روش هایی که بتواند این توجه از دست رفته را به آنها بازگرداند. بنابراین یک رویکرد جدید تبلیغاتی مطرح شد که تبلیغات به عنوان بخشی از محتوای اصلی و مفید در اختیار مخاطب قرار داده شود. ریپورتاژ آگهی یا همان ریپورتاژ خبری نامی است که بر روی اینگونه تبلیغات گذاشته می شود.
یکی از بهترین سرمایه گذاری های کسب و کارهای آنلاین، ریپورتاژ خبری یا ریپورتاژ آگهی است.
ریپورتاژ آگهی معادل واژه Advertorial است که ترکیبی از دو واژه Advertisment و Editorial است و به شکلی از آگهی گفته می شود که در قالب یک مقاله یا گزارش خبری به مخاطبان عرضه می شود.
هفت مزیت عمده برای ریپورتاژ خبری وجود دارد که این مزایا و فواید در دو دسته کلی قرار دارند.

که آن را تبدیل به یک روش ارزشمند تبلیغاتی می کنند.

ریپورتاژ آگهی یا خبری یه مقاله کامل و جامع برای معرفی شماست.

 

ریپورتاژ آگهی یا خبری مقاله ای است که نویسنده در رسانه ها و سایت های معتبر اینترنتی همچون کلوب، تبیان، چطور، ویرگول و … منتشر می کند و در آن مقاله در رابطه با موضوعی که مورد نیاز مخاطب است اطلاعات و دانشی قرار دهد سپس به صورت نامحسوس موجب ایجاد نیاز در مخاطب گردد و او را با خود همرا کند و به سمت و سوی خرید محصول یا خدمات خود سوق دهد. بنابراین ریپورتاژ خبری محتوایی است که در عین مفید بودن، او را به خرید از شما ترغیب می کند، فقط کافی است با ذوق هنری بنویسید.

احتمال خوانده شدن ریپورتاژ آگهی یا خبری زیاد است.

 

برخلاف تبلیغات، ریپورتاژ آگهی یا خبری در جایگاه تبلیغاتی سایت ها قرار نمی گیرد بلکه در محتوای سایت ها قرار می گیرد و به عنوان مطلب و مقالات به مخاطبان عرضه می شود فقط کافی است عنوان جذاب انتخاب شود.

ریپورتاژ آگهی یا خبری باعث کسب اعتبار و برندینگ شما می شود.

 

اعتبار چیزی است که به کسب و کار شما در مسیر رشد بیشتر کمک خواهد کرد. اینکه مخاطبان، شما را به عنوان یک عضو معتبر از صنعت خودتان بشناسند. حضور در رسانه های بزرگ قطعاً در رسیدن به این هدف موثر است. اینکه در بین اخبار و مقالات حرفی از شما باشد، باعث جلب اعتماد کاربران خواهد شد. حتی می توانید در وب سایت اصلی خود نیز لینک این مقالات را قرار دهید و به کاربران اطلاع دهید که در این رسانه ها حضور داشته اید.

ریپورتاژ آگهی یا خبری نسبت به روش های تبلیغاتی دیگر، هزینه کمتری دارد.

 

اگر قرار باشد یک بنر در یک رسانه مطرح خبری اجاره کنید حداقل باید چند میلیون تومان هزینه کنید، اما ریپورتاژ دادن به همین سایت مطرح، هزینه بسیار بسیار کمتری دارد.

ریپورتاژ آگهی یا خبری در سئو سایت شما تأثیرگذار خواهد بود.

 

زمانی که شما در سایت های بزرگ اینترنتی به کمک مطلب آموزشی یا خبری و … حضور داشته باشید و خواننده برای آموزش بیشتر و یا ادامه مطلب به سایت شما بیاید و از این طریق از آن سایت های معتبر لینک دریافت کنید، به گوگل این پیام مخابره کرده اید: من وب سایت مطرحی دارم، وب سایتی که توسط رسانه های قابل اعتماد معرفی شده است. گوگل عاشق این پیام است و وقتی آن را دریافت کند، عاشق شما هم خواهد شد آنگاه شما را به عنوان منبع قابل اعتماد اینترنتی خواهد شناخت و جایگاه بالاتری در جستجوهای خود به شما اختصاص می دهد این بزرگترین مزیت انتشار ریپورتاژ خبری است.

به کمک ریپورتاژ شما می توانید در موتورهای جستجوی گوگل حضور داشته باشید.

 

گوگل به سایت ها و رسانه های خبری اعتماد بسیار زیادی دارد و به کمک ریپورتاژ شما می توانید از این اعتماد به سود خود استفاده کنید. همچنین اگر در مطالب خود اصل سئو و بهینه سازی محتوا هم اعمال کرده باشید و کلمات کلیدی را درست هدف قرار دهید، به راحتی می توانید به رتبه های بالایی دست پیدا کنید و ورودی قابل قبولی را از طریق جستجو به دست آورید. این یعنی ریپورتاژ آگهی شما در طولانی مدت نیز تأثیرگذار است و همواره کاربران جدیدی به سایت شما جذب می کند، مطمئناٌ وقتی کسی از طریق یک سایت معتبر با یک سرویس آشنا می شود، اعتبار بیشتری برای آن قائل است.

ریپورتاژ آگهی هیچ وقت حذف نمی شود.

 

یکی از بزرگترین مزیت های ریپورتاژهای آگهی گه بسیار بسیار مزیت بزرگی است، دائمی بودن ریپورتاژها می باشد. شما مقاله ای در سایت معتبری منتشر می کنید این مقاله همیشه در این سایت باقی می ماند (حداقل اکثر سایت¬ها به این صورت است).
درست است که با اضافه شدن هر مقاله در سایت، شما را یک پله در لیست مقالات پایین می برد (برخلاف بنرهای تبلیغاتی که به مدت محدودی تا زمانی که هزینه کنید ثابت هستند). اما شما می توانید در طولانی مدت، حضوری پررنگ در گوگل داشته باشید و خودتان را به مخاطبانتان معرفی نمایید. بعلاوه دائمی بودن ریپورتاژ به معنی دائمی بودن لینک های درون ریپورتاژ هم هستو لینک های دائمی در طولانی مدت بیشترین تأثیر را در رتبه گوگل خواهد داشت.

ریپورتاژ خبری چگونه در سئو شما تأثیر می گذارد؟

 

چرا بک لینک های ریپورتاژ خبری فوق العاده هستند؟

 

خرید بک لینک یا بک لینک های ریپورتاژی؟

 

نظر گوگل درباره ی بک لینک های درون ریپورتاژها.

 

ماجرای ریپورتاژها و جریمه سنگین گوگل چیست؟

 

بهترین رسانه برای انتشار ریپورتاژ خبری.

 

فرمول نوشتن یک ریپورتاژ موفق چیست؟

 

وقت انتشار یک ریپورتاژ عالی رسیده است!!!!!

[elfsight_whatsapp_chat id="2"]