سئو و بهینه سازی

سئو چیست؟!

سئو را مي‌توان مجموعه‌اي از روش‌ها براي تغيير استراتژيک وب سايت‌ها دانست.برای اطلاعات بیشتر در این وبلاگ با ما همراه باشید…

بهینه سازی سایت یا همان سئو برای افزایش رتبه سایت در موتورهای جستجوگر از جمله گوگل مورد استفاده قرار می گیرد.

در واقع به کمک سئو علاوه بر بالا بردن نتایج در رتبه های گوگل تاثیر گذار هست همچنین می‌توانند بازدهی وبسایت را بالا برده و مخاطبان بیشتری را به وبسایت سرازیر کند.

در واقع سئو مخفف search engine optimization می باشد که به معنای بهینه سازی موتورهای جستجوگر معنا می دهد.

سئو و بهینه سازی

ویدیو:آشنایی با سئو و بهینه سازی وب سایت

۱. با سئو می توان بازدید کننده های بیشتری را از طرف موتورهای جستجو گر به سایت خود کشید.

۲. از کلماتی که در وب سایت استفاده می گردد تا لینک هایی که از دیگر وبسایت ها گرفته می شود بر روی سئو وب سایت تاثیر گذار است.

۳. در واقع می توان این طور بیان نمود که با سئو ساختار وب سایت برای موتورهای جستجوگر قابل فهم و آسان می باشد.

۴. در واقع صرفاً تمامی این امور برای موتورهای جستجوگر انجام نمی شود بلکه برای استفاده بهتر کاربران مورد توجه قرار می گیرد زیرا هدف نهایی گوگل این می باشد که کاربر به محتوای ناب و دسته اول دسترسی پیدا کند

در واقع می توان سئو و بهینه سازی سایت را به دو دسته تقسیم کرد که خدمات سئو داخلی و خدمات سئو خارجی می باشد.

سئو چیست
بهینه سازی و سئو سایت چیست

مزایای سئو وب سایت

۱. باعث می گردد اکثر کاربران اینترنتی صفحه مورد نظر شما را از داخل موتور های جستجوگر پیدا کنند و به وب سایت شما سر بزنند که این باعث افزایش بازدید بیشتر وب سایت شما می گردد.

۲. از آن جایی که موتور های جستجوگر دقیقا همون عبارت مورد نظر کاربر را در اختیارش قرار می دهد پس محتوای وب سایت در مقایسه با تبلبغات اینترنتی،وبسایت شما نتیجه جستجوی کاربر می باشد پس از این رو، کاربر به وب سایت شما اعتماد بیشتری دارد.

۳. هر وب سایتی که راه اندازی می شود باید صفحات وب سایت خود را برای موتورهای جستجوگر بهینه سازی کند زیرا بدون بهینه سازی شدن وب سایت عملاً راه اندازی آن وبسایت اشتباه بوده است.

سئو داخلی

سئو داخلی به معنای کنترل محتویات وب سایت از جمله ویدیو ها ،  تصاویر ،  لینک ها ، متون کد ها و غیره می باشد به طور کلی هر چیزی که مرتبط با داخل وب سایت می باشد سئو داخلی گفته می شود زیرا در این قسمت شما بیشترین کنترل و مدیریت را بر روی آن دارید و از این رو هر تغییری که شما در محتوای وب سایت خود ایجاد کنید در نتایج جستجو تاثیر گذار خواهد بود پس بسیار حائز اهمیت است که به سئو داخلی وب سایت خود اهمیت دهید.

 

سئو خارجی

برخلاف سئو داخلی،صعود خارجی به این معنا می باشد که شما باید اموری را انجام دهید که در خارج از وبسایت خودتان می باشد. مانند لینک سازی از دیگر وب سایت ها که در واقع به آن بک لینک نیز گفته می شود.

 

در صورتی که شما با علم سئو آشنا نمی باشید و به صورت متناوب و مکرر تولید محتوا نمایید بعد از مدتی می بینید حتی بدون آشنایی با علم سئو وب سایت شما در رتبه های گوگل نمایش داده می شود این بدین معناست که گوگل محتوای ارزشمند برایش بسیار مهم تر می باشد.

افزایش رتبه گوگل
سئو سایت-بهینه سازی سایت

بهینه سازی وب سایت یا سئو در یزد

گروه دیجیتال مارکتینگ اوج وب (شرکت طراحی سایت و بهینه سازی،سئو در یزد ) به‌کمک نیروهای متخصص و مجرب توانسته است پروژه های بسیار موفقی در زمینه طراحی وب سایت و نیز بهینه سازی وب سایت برای اکثر مشتریان خود در سراسر ایران راه اندازی نمایند. در صورتی که می خواهید وب سایتی را راه اندازی کنید و یا رتبه وب سایت خود را در موتورهای جستجوگر افزایش دهید می توانید به کمک گروه اوج وب کسب و کار خود را گسترش دهید لازم به ذکر است اعتماد بالای مشتریان اوج وب باعث گردیده است بتواند پیشرو در این راستا باشد.

[elfsight_whatsapp_chat id="2"]