طراحی اپلیکیشن

طراحی اپلیکیشن

 

امروزه اپلیکیشن های زیادی از کرایه تاکسی (اسنپ، تپ سی و ..) گرفته تا پرداخت قبوض، پرداخت های امور بانکی کار را برای ما راحت کرده اند، در نتیجه تمایل و علاقه افراد به استفاده از خدمات موبایل افزایش یافته است. در واقع تمامی کسب و کارها به کمک اپلیکیشن ساده ترین، سریع ترین و راحت ترین راه برای ارائه ی خدمات و سرویس های خود فراهم می نمایند که با نصب آن بر روی دستگاه ارتباط قوی ما بین مشتری و صاحب کسب و کار فراهم می شود و در صورتی که اپلیکیشن در عین راحتی و سادگی نیاز مشتری را رفع کند و بر روی موبایل مشتری بماند ارتباط بسیار زیبا و قویی صورت می گیرد و وفاداری مشتری شکل می گیرد. در حال حاضر بهترین راه آن است که برای حفظ مشتریان خود و برآورده کردن نیاز آنها، کسب و کار خود را در قالب اپلیکیشن پیاده کنیم و در دسترس مشتریانمان قرار دهیم.

مزایای اپلیکیشن

 

  • دارای رابط کاربری آسان برای مشتریان است.
  • راحت ترین، ساده ترین، سریع تر و قوی ترین راه ارتباطی مشتریان با شما و کسب و کارتان است.
  • اپلیکیشن توانایی آن را دارد تا مشتریان وفاداری برای شما ایجاد نماید.
  • راهی برای موفقیت و پیشرفت کسب و کار شماست.
  • مشتری بیشترین زمان خود را با شما برقرار می کند.

انواع اپلیکیشن

 

اپلیکیشن های موبایل به دو صورت انجام می گیرد:
اپلیکیشن هایی که بر اساس وب سایت پیاده سازی می شوند. در ابتدا سایت شما انجام و سپس اپلیکیشن طراحی می گردد. در این حالت تمامی امکانات سایت در اپلیکیشن هم وجود دارد و کاربر پس از اینکه وارد اپلیکیشن در گوشی موبایل یا تبلت خود می شود، سایت را بصورت کامل مشاهده می کند و امکان استفاده از تمامی قابلیت های سایت را دارد.
روش دوم طراحی اپلیکیشن با ساختار اختصاصی، گرافیکی و عملکردی خاص می باشد که تیم فنی باید تمامی امکانات شما را بررسی و از ابتدا پلیکیشن را مطابق با نیازهای کارفرما پیاده سازی کند. نمونه این روش اپلیکیشن تپسی و اسنپ هستند.

[elfsight_whatsapp_chat id="2"]