درباره ما

درباره اوج وب

 

دپارتمان اوج وب متشکل از جوانان پویا و خلاقی است که در پیاده سازی خدمات دولت الکترونیک فعالیت می کنند تا بتوانند به رونق و بهبود کسب و کارها در دنیای وب کمک کنند. تیم بزرگ اوج وب دارای اهداف متفاوتی است، یک آنکه با تحلیل و بررسی بازار هدف به افراد کمک کنند تا کسب و کار خود را با کمترین هزینه و حتی رایگان راه اندازی نمایند و در گستره وسیع جهانی خود را معرفی نمایند، دوم آنکه کسب و کارهای سنتی را به سمت و سوی دنیای بزرگ دیجیتال آورند و در کنار سنتی بودن کسب و کار دیجیتالی را تجربه کنند.شما دوستان عزیز میتوانید از راهنمایی های مشاوران شغلی اوج وب استفاده نمایید و با افزایش مشتریان خود طعم شیرین کسب و کار دیجیتال را بچشید.

Title Element

سرایانی طراحی سایت در یزد
محمدرضا سراياني دارای مدرک کارشناسی کامپیوتر و بیش از پانزده سال فعالیت در زمینه طراحي سايت و نرم افزار از جمله آنالیز و مدیریت پروژه هاي نرم افزاري است.
كارشناس سئو ، مدیر و تحلیل گر سیستم های نرم افزاري بوده و با Html,CSS, JavaScript,Python,C#,Django
آشنايي كامل دارد.

ارزش های دپارتمان اوج وب

  • رضایت مشتری دلیل ماندگاری ما در سطح جهانی است.
  • برای ورود به دنیای دیجتیال نقاط قوت و ضعف هر کسب و کاری دقیق مورد تحلیل و بررسی قرار می گیرد.
  • خلاقیت، آینده نگری، مثبت اندیشی تیم اوج وب بهترین سرمایه ماست.
  • استقبال و بررسی جدیدترین و بهترین ایده ها.

بیانیه ماموریت دپارتمان اوج وب

  • کمک به راه اندازی کسب‌و‌کارهای آنلاین
  • ارائه نرم افزارهای تحت وب با مدیریت آسان
  • ارائه سرویس های افزایش فروش کسب‌و‌کارهای اینترنتی
  • سعی و تلاش برای افزایش مشتریان هر کسب و کاری
  • داشتن کسب و کار سنتی و کسب و کار دیجیتال در کنار یکدیگر

برندسازی و بهینه‌سازی کسب‌و‌کارهای آنلاین

 

در مجموعه اوج وب پس از پایان یک پروژه و تحویل آن، با مشتریان خود تماس می‌گیریم و از آنها دعوت می‌کنیم تا تجربیات و پیشنهادات خودشان را با ما و دیگر دوستانی که قصد همکاری با اوج وب را دارند در میان بگذارند. تهیه این ویدئو ها 2 مزیت دارند: هم افراد بسیار زیادی با کسب‌و‌کار مشتریان ما آشنا می‌شوند و هم می‌توانند به دوستان دیگر در تصمیم‌گیری جهت همکاری با اوج وب، کمک شایانی داشته باشند. همچنین می توانید به بخش نمونه کارهای انجام شده بروید، سایت های پیاده سازی شده توسط ما را مشاهده نمائید و در صورت تمایل برای اطمینان بیشتر با مدیران آن سایت ها تماس گرفته و جویای کیفیت خدمات طراحی سایت ارائه شده توسط اوج وب شوید. ما مفتخریم که ویدئوهایی از مشتریان خود را با شما به اشتراک بگذاریم.

آیا نیاز به مشاوره در زمینه طراحی سایت دارید؟

مشاوران ما شما را راهنمایی میکنند که چه وب سایتی برای شما مناسب می باشد؟

قراردادها

 

این بخش مستندات و قراردادهای طراحی سایت اوج وب است، شامل کلیه مستنداتی می‌شود که می‌تواند مورد نیاز مشتریان بوده و در زمان‌های خارج از ساعات اداری، تمایل به دریافت آن داشته باشند. برای تسهیل در روند اطلاع‌رسانی، بخشی از مستندات و فرم قراردادهای شامل کلیه کاتالوگ‌ها و قرارداد‌های اداری مورد نیاز شما مشتریان عزیز می‌شود که به راحتی کلیه فایل‌ها قابل دانلود هستند. این بخش با توجه به نیازهای مشتریان به طور پیوسته به‌روزرسانی خواهد شد.

[elfsight_whatsapp_chat id="2"]